Spānijas labākie jaunie spēlētāji ir viens no mūsdienu jauniešiem, Eiropas spilgtākajām futbola izredzēm

Mūsdienu jaunatne ir nepārtraukta dokumentāla sērija par labākajiem jaunajiem futbolistiem Eiropā. Šajā epizodē mēs aplūkojam Spānijas labākos jaunos futbolistus.

Čārlijs Rovens godina jaunos Eiropas talantus, kas jaunāki par 23 gadiem un kuriem ir nepārspējami daudzsološi, katrā valstī. Sporta emuārs šajā otrajā rakstā koncentrējas uz topošajām spāņu zvaigznēm, kuras cenšas pielīdzināt Spānijas komandu izcilajiem sasniegumiem pagātnē (pirmajā rakstā uzmanība tika pievērsta Anglijas topošajiem jauniešiem).

Spānija mēģina vēlreiz apliecināt savu pārākumu.

Kopš savas debijas 1920. gadā Spānijas izlase ir bijusi dominējošā vara. Pēdējo 15 gadu laikā 2010. gada Pasaules kausa čempioniem ir bijuši daudzi talanti, tostarp tādi vārdi kā Andrēss Injesta, Deivids Vilja, Ksavi un Kārless Pujols. Taču, kad šie leģendārie spēlētāji aizgāja pensijā, Spānija piedzīvoja virkni neapmierinošu priekšlaicīgu izstāšanos no svarīgākajām sacensībām.

Lai gan La Furia Roja sniegums pēdējo piecu gadu laikā ir samazinājies, nācijas jaunais talants ir gatavs to atkal izvirzīt. Bet kas ir šīs topošās zvaigznes, kas jau veido sev vārdu?

Pino, Džeremijs

Šobrīd daudzsološākais Villarreal spēlētājs ir Džeremijs Pino, kurš ātri pārgāja uz pamatsastāvu un bija izšķirošs viņu iekļūšanai UEFA Čempionu līgas pusfinālā iepriekšējā gadā. Džeremijs ir ļoti daudzpusīgs uzbrukuma spēlētājs, kurš var spēlēt jebkurā pozīcijā pirmajā trijniekā un seko atpakaļ, lai ar sparu un efektivitāti aizsargātos un izcīnītu bumbu. Viņš galvenokārt ir spēlējis labajā spārnā, kur viņš cenšas saglabāt savu platumu, bet nepārtraukti meklē vietu iekšpusē pēc tam, kad ir saņēmis bumbu uz savas bīstamās un spēcīgākās kreisās kājas.

Pino jau ir savienots ar dažām Premjerlīgas komandām, piemēram, Liverpool un Arsenal, un, visticamāk, drīzumā notiks nozīmīga pāreja.

Fakts, ka viņš var labi noturēt bumbu un iebarot bumbu atpakaļ vidējā līnijā vai ka viņš var mēģināt nest bumbu uz priekšu un uzturēt uzbrukuma spiedienu un sadalīt aizsardzību. starp malējo aizsargu un centrālo aizsargu, kā to dara daudzi spēlētāji ar līdzīgu profilu — Mohameds Salāhs tagadnē, Arjens Robens pagātnē — padara viņu par ārkārtīgi plašu radošo platformu komandas veidošanā.

Viņš ir labi noapaļots spēlētājs, kurš paveic lielisku darbu, atbalstot savu malējo aizsargu, vajājot otru malējo aizsargu visā laukumā.

Barreneksija, Andera

Andera Barrenetksea karjera klubā Real Sociedad ir pacēlusies pēc debijas La Liga 2018.–2019. gada sezonā. Viņa vieta pamatsastāva sarakstā tagad ir nodrošināta. Malējais uzbrucējs ir lielisks piemērs tam, kā Basku klubs turpina savu izcilo tradīciju atbalstīt potenciālo jauno talantu izaugsmi.

20 gadus vecais spēlētājs attīsta reputāciju kā kompetents un prasmīgs spēlētājs, kurš arī spēlē ar nevainojamu ātrumu un radošumu. Tas, protams, ir izraisījis zinātkāri daudzās Eiropas labākajās komandās. Ja jaunais malējais uzbrucējs turpinās savu karjeras sākuma stabilo sniegumu, Sociedadam var būt grūti noturēt viņu ļoti ilgi.

Viņš sniedza ievērojamu ieguldījumu kluba uzvarā ar 19/20 Spānijas kausu savā otrajā sezonā ar organizāciju, kā arī ir Eiropas čempions jaunākiem par 19 gadiem. Līdz ar to viņam jau ir dažas ievērojamas atzinības.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp